Святослав Вакарчук презентував концертну версію проекту «Оранжерея»

Опубликовано 26 марта 2021 г.

Відеоверсія найчуттєвіших треків.


25 березня на альтернативному музичному каналі MEGOGO LIVE та на YouTube відбулась ексклюзивна відеопрем’єра музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея».

Затишні декорації й особлива атмосфера

Зйомки проходили на репетиційній базі (студія Zinteco), облаштованій затишними декораціями, які переносили глядача у світ «Оранжереї».

Знімальний процес проходив у досить теплій атмосфері, музиканти джемили, багато спілкувалися між собою, імпровізували. Усе — наживо. Ці моменти зберегли на монтажі без правок, аби занурити глядача в атмосферу проекту.

«Це дуже крута можливість відірватись від всіх обмежень і локдауну та приділити час перегляду такого атмосферного концерту», — прокоментував Женя Галич, продюсер каналу MEGOGO LIVE, команда якого займалась зйомками відео.

6 + 1 = «Оранжерея» + «ОЕ»

До відеопрезентаціі увійшли 7 треків: 6 з 12 пісень «Оранжереї» та бонус-трек — «Обійми» з репертуару гурту «Океан Ельзи» в оригінальному аранжуванні:

1. Оберіг

2. Моє серце

3. Саме та

4. Лиш для нас

5. Вогонь

6. Понад усе

7. Обійми (ОЕ)

Усі учасники «Оранжереї»

Нагадаємо, на початку березня Святослав Вакарчук презентував свій третій авторський проект «Оранжерея», створений поза межами «Океану Ельзи», та записаний як за участі окремих учасників «ОЕ», так і запрошених джазових музикантів й, вперше, вокалістки.

«У записі “Оранжереї” взяли участь, окрім мене, троє музикантів “Океану Ельзи” — Денис Глінін, Мілош Єліч та Денис Дудко. П'ятий учасник “ОЕ” — гітарист Влада Опсеніца — одружився, і оскільки його дружина мешкає в Америці, то він, наразі, живе на дві країни. З початком пандемії, перманентних локдаунів, йому літати стало складно.

Тому ми в проекті “Оранжерея” вчотирьох з “ОЕ”. Також я запросив долучитись до нас джазових музикантів, які зіграли на духових, Сергія Сидоренка та Олександра Чаркіна. А ще, і це дуже важливий для мене новий досвід, включити повноцінний жіночий вокал. Окремі пісні виконує молода талановита співачка Віталіна Мусієнко. Свого часу ви могли бачити її у складі моєї команди на вокальному шоу «Голос країни». В тому сезоні вона, до речі, перемогла», — розповів Святослав Вакарчук про проект «Оранжерея».

слухати альбом “Оранжерея”

плейлист на YouTube

Учасники концерту:

Святослав Вакарчук — фортепіано, мелотрон, вокал; автор музики і слів

Мілош Єліч — гітара, рояль, синтезатор

Денис Дудко — акустична гітара, бас-гітара

Денис Глінін — кахон, барабани, перкусія

Віталіна Мусієнко — вокал

Денніс Аду — труба

Гриша Чайка — гітара

Фото: Вікторія Квітка

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев