Український проект Literatura випустив спільний сингл з британцями Stereo MC’s

Опубликовано 30 апреля 2021 г.

До запису синглу «Downtown» також долучились музиканти з гурту Junket.


Електронний проект Literatura — це інтернаціональний проект двох хлопців — Олександра Кас’янова та Ігоря Тамбориста. Саша живе у Києві, а Ігор — в Португалії.

За декілька років хлопці встигли відмітитись на багатьох впливових європейських лейблах. Їх релізи виходили на італійському Go Deeva, грецькому Madorasindahouse, Ocha Records з США та навіть на лейблі з Мозамбіку — My Other Side of the Moon.

Конект з Африкою в їх історії не випадковий. Literatura працюють в модному зараз жанрі afrohouse. Окрім afrohouse, Literatura працює в жанрах електроніка і organic house, поєднуючи в своїй музиці клубний саунд і мелодизм живих інструментів. На новому релізі «Downtown» дует досягає практично еталоної синергії двох цих музичних стихій.

Динамічний танцювальний хаус-трек прикрашають партії тенор-саксофону та перкусії. Свій новий трек Саша вирішив показати Робу Берчу — фронтмену Stereo MC’s, легендарних британських хуліганів. Вони давно знайомі і на лейблі Роба під назвою «Connected» вже виходив реліз Literatura.

В якийсь момент він наважився запропонувати Stereo MC’s зробити спільний трек. Ті погодились. «Я відразу розумів, що їх потрібно здивувати. Трек повинен бути особливим, не схожим на інші». Тож для запису Literatura долучили музикантів з гурту Junket, заснованого двома учасниками відомого ейсід-джаз колективу Atomic Simao.

Вже до готового треку Роб написав партію вокалу в своєму фірмовому даб-стилі. Сингл Literatura & Stereo MC’s очікувано вийшов на лейблі Connected та вже найближчим часом отримає міцну підтримку не тільки в Великобританії, а й по всій Європі. Чим не чергова маленька перемога української сцени?)

Слухати

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев