Прем’єра кліпу: Junket «Believe»

Опубликовано 5 августа 2020 г.

Одеса, Київ, свобода.


Роуд-муві про свободу, спонтанності і віру, про подорож до моря як спосіб вирватися з поглинаючих бетонних джунглів.

Українське тріо Junket, спільний проект учасників Atomic Simao Георгія Вальчука (Junky Soulz) та Миколи Шостова з вокалістом команди Point Дмитром Сазоновим, представили свій перший кліп.

Відео на титульний трек дебютної платівки «Burning Boat & The Dancefloor Security» «Believe» складається з окремих замальовок, знятих на вулицях Одеси і Києва, а також в дорозі, що розділяє два міста. Режисер Олена Божко влучно передала підхід групи до створення музики, яка кожного разу народжується в процесі імпровізації.

Олена Божко:

«Ідея кліпу полягає у відсутності ідеї як такої. Я б назвала цю роботу “урбан-імпресіонізм”. Спонтанність, імпровізація, нелінійність у викладі. Ми створювали в першу чергу емоційну історію, що максимально, на мою думку, відповідає і синхронізується з манерою і духом групи».

«Ти можеш контролювати все, але головне — не забувати впускати в свою буденність трохи чарівництва. Саме так і відбувалися зйомки кліпу. Зірвалися, поїхали, зняли, відіграли, пораділи! Вірити в випадок і дивуватися тому, що відбувається, — тільки так можна дати магії просочитися», — розповіли учасники Junket.

Нагадаємо, у березні минулого року гурт Junket представили свій перший повноформатний альбом «Burning Boat & The Dancefloor Security». Рік по тому, після перемоги в номінації Young Blood премії Jager Music Awards, група отримала можливість надрукувати його на вінілі. Презентація платівки відбулася 25-го червня в стінах клубу Keller Bar.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев