Vidlik Records та суддя Нацвідбору «Євробачення» Євген Філатов представили гурт Granula Grace

Опубликовано 12 февраля 2019 г.

Світ загадкової дівчини Ґрейс.


Зустрілись якось у протестантській церкві студент-медик, вчитель музики та архітектор й вирішили у вільний від основної роботи час створювати музику. Ні, це не анекдот, а реальність — саме так розпочалась історія київського гурту Granula Grace.

Перший альбом, записаний у 2016 році, гурт так і не видав. Команда вирішила спочатку показати його музикантам та продюсерам, роботи яких їх надихають. Один із листів потрапив до Євгена Філатова (The Maneken, відомий саундпродюсер, суддя Нацвідбору «Євробачення»), який одразу розпочав з музикантами «роботу над помилками» та став саундпродюсером дебютного ЕР.

Міні-альбом «Granula Grace» вийшов на Vidlik Records, лейблі Євгена Філатова та Нати Жижченко (ONUKA). Granula Grace — це Петро Сокор (вокал, клавіші), Олексій Сокор (бас-гітара), Василь Бондаренко (барабани) та маленька мальована дівчинка на ім’я Ґрейс (ідея, вокал).

Granula Grace — це світ маленької Ґрейс. Вона вірить в дива, звучить у треках та час від часу з’являється у вигляді анімації. У світі Granula Grace люди бажають один одному добра, інколи навіть ціною власних інтересів. Адже Ґрейс явно з іншого світу і їй вистачає духу говорити про добрі, наївні та часом не прості речі.

Євген Філатов:

«Мені сподобався настрій і те, як просто і красиво донесена музична думка. Незважаючи на те, що в гурті немає гітариста, я асоціюю творчість хлопців з рок-музикою. Ми розширюємо стилістичні та музичні кордони нашого лейблу і я впевнений, що цей міні-альбом знайде свого слухача в Україні»

Увага, попереджаємо! Робота над дебютною платівкою Granula Grace переважно проходила вдома, тому окрім інструментів на записах можна почути сусідського пса, шум холодильника та запах горілого комп‘ютера.

Granula Grace «Granula Grace»:

Apple Music / iTunes

Google Play

Deezer

Spotify

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев