Гурт CLOUDLESS представив кліп напередодні нацвідбору «Євробачення 2020»

Опубликовано 4 февраля 2020 г.

14 годин, 13 акторів, 3 учасники гурту, 14 членів знімальної групи, 25 сцен.


Оновлені українські романтики CLOUDLESS представили кліп на свіжий сингл «Drown Me Down», з яким вони братимуть участь у національному відборі пісенного конкурсу «Євробачення 2020». Знімальним процесом курував відомий український режисер Олег Борщевський («DZIDZIO Контрабас», «Закохані у Київ», «Німфо», відео для Арсена Мірзояна, гуртів «Без Обмежень», «Бумбокс» та інших).

 Музиканти швидко знайшли порозуміння з режисером, тож на знімальному майданчику була злагоджена атмосфера творчості. Зйомки тривали 14 годин, за які 13 акторів, 3 учасники гурту та 14 членів знімальної групи відіграли 25 сцен.

Кліп сповнений алегорій на крихкий та швидкий сучасний світ. Як почуває себе в такому світі людина? Гурт пропонує глядачам самим відповісти на це питання, передивившись відео.

CLOUDLESS:

«Незважаючи на життєві складнощі, ніхто не має права вказувати, як нам жити та що і як робити. Не існує «правди в останній інстанції». Це пісня-заклик: ніколи не здавайся, будь собою! Втілені у кліпі образи - ключі, що відкривають значно більше, ніж ми можемо сказати. Дочекайтеся релізу та зрозумієте все самі».

Олег Борщевський, режисер:

«Створення кліпу можна порівняти з авторськими короткометражними фільмами. Звісно, повнометражне кіно займає більше часу та підготовки, однак кліп  можливість у короткій формі передати ідею, яка співзвучна зі світосприйняттям музикантів та режисера. Найлегше працювати з музикантами, які знають, чого хочуть. Вони мають знати, хто вони, як бажають самовиражатись та чого прагнуть».

Нагадаємо, вже 8 лютого гурт CLOUDLESS під номером «6» змагатиметься за право представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2020».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев