Прем’єра кліпу: Jonathan Livingston «Подаруй мені ріку»

Опубликовано 5 августа 2020 г.

Потріскане дно Куяльницького лиману та містерія.


«Все почалося з музики»

Меланхолійні романтики Jonathan Livingston презентували містичне відео на пісню «Подаруй мені ріку» з міні-альбому «Хто я?» (2019).

Цікаво, що учасники гурту побачили кліп вже після того, як він був готовий.

Андрій Пантюха, автор пісні та лідер Jonathan Livingston:

«Я навіть сценарію кліпу не бачив. Знав лише, що Максим (режисер) хоче зняти відео до нашої пісні. І подивився я кліп вже коли він був змонтований. Мурахи і сльози — моя перша реакція.

Я писав цю пісню, як прохання до Бога знайти, отримати те, що змогло б мене оживити, дати змогу знову відчути себе щасливим. Я був у відчаї відносно своєї музичної діяльності й загалом, в житті відчував якусь безнадійність в той період. Три роки пройшло з того часу, як я займався лише музикою, але можна сказати безуспішно. І взагалі, в житті довгий час не відбувалось нічого хорошого. Це все й стало приводом для пісні.

І, як би це мелодраматично не було, та врятувала, вивела з депресії мене закоханість. Хоч була вона і недовготривала, та саме вона допомогла мені подолати той стан. Жінка все рятує, як в житті так і в кіно (правдивому). І містерія цього кліпу в тому, що режисеру цю історію я не розповідав. Це відео можна дивитись і без музики, настільки воно прекрасне. Чесне, тому і живе. Я безмежно радий тому, що нашу пісню тепер можна побачити».   

А ось що розповів Максим Пшеничний, автор ідеї, режисер та оператора кліпу:

«Кожна з пісень JL — це окремий світ: чуттєвий і майже надчуттєвий, а пісня “Подаруй мені ріку” наповнена багатогранними, первородними смислами. Я вже бачив, як це має бути втілено візуально. Чоловіча та жіноча енергії необхідні одна одній. Сюжет кліпу — це образ того, як висушене чоловіче сім’я шукає вологе життєдайне жіноче середовище, що надає життя!

Зйомки кліпу пройшли на одному подиху. Пошук локації та вибір акторів — важлива і зазвичай непроста річ. В цей раз все склалося. Швидко.

Потріскане дно висушеного Куяльницького лиману стало ідеальним знімальним майданчиком. Актори кліпу, Андрій Утєнков та Анна Бритвіна, неймовірно легко увійшли в ролі. Їм дійсно віриш! Активна перформерська практика Андрія надала його рухам щирість та глибину, а професійна акторська гра Анни передала необхідну гаму жіночої чуттєвості.

Погода теж допомагала. Сонце і вітер. Чудовий вітер. Він подарував унікальні кадри природнього руху перекотиполе, одягу та волосся, що розвиваються, та рух попелу. Сонце, як завжди, намагалось “втекти”. Тому не обійшлося без класичного “тримаємо сонце”, коли треба за мить встигнути зробити все, що залишилося. Встигли. Бо дійсно все було на одному подиху!»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев