Премія APPS Music & SZIGET: Awards 2019 оголосила шорт-ліст і фінал

Опубликовано 28 мая 2019 г.

Дорога на Sziget для кращих молодих та актуальних гуртів України.


Фіналістами премії APPS Music & SZIGET: Awards стали 7 гуртів, які отримали найбільше балів за правилами голосування на сайті http://sziget.apps-m.com/. Щодва дні фани актуальної української музики знаходили нові лайви номінантів, обраних експертами. Лайви поєднувалися у пари, між якими пропонувалося обрати той, що сподобався найбільше і проголосувати за нього протягом 7 днів з моменту публікації.

Завтра, 29 травня, з 11:00 до 23:00 відбудеться YouTube-трансляція 7 лайвів фіналістів APPS Music & SZIGET: Awards з SMS-голосуванням у прямому ефірі. За виступ на фестивалі Sziget змагатимуться гурти DZ’OB, INDT, Jonathan Livingston, [О], The Unsleeping, YUKO і ЦеШо. Кожен, хто віддасть свій голос за улюблених, стане учасником розіграшу тижневого абонемента на Sziget, щоб побачити знаменитий фестиваль на власні очі.

Онлайн-трансляція та SMS-голосування відкриються за посиланням https://youtu.be/U4FIXSrWXX4 29 травня об 11:00.

SMS-голосування стане вирішальним. Гурт, оцінений найвище у фіналі, стане лауреатом премії APPS Music & SZIGET: Awards 2019 і вже у серпні виступить на сцені Europe Stage фестивалю Sziget у Будапешті.

Ім’я переможця APPS Music & SZIGET: Awards 2019 буде оголошено в ефірі радіо Miami 30 травня о 17:00-19:30.

Нагадаємо, окрім переможця премії на Sziget 2019 виступлять українці Іван Дорн (11 серпня), alyona alyona (7 серпня) і Hudaki Village Band (7 серпня).

Лайви фіналістів APPS Music & SZIGET: Awards 2019.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев