Гурт ONUKA презентував новий альбом та арт-проект «MOZAЇKA»

Опубликовано 22 марта 2018 г.

ONUKA в навушниках та метро.


Сьогодні, 22 березня, в день народження Нати Жижченко вийшов другий альбом її проекту ONUKA «MOZAЇKA».

Платівка продовжує та розвиває ідеї двох попередніх релізів ONUKA — дебютного альбому «Onuka» (2014) та міні-альбому «Vidlik» (2016).

Ната Жижченко: «“MOZAЇKA” — це історія про низку дивних збігів, обставин і символів. Все склалося».

В новому альбомі 10 композицій, дві з яких виходили синглами в минулому році («Vsesvit» та «Guns Don't Shoot»).

«MOZAЇKA» — це цілісне полотно, зібране з сотень дрібних деталей та фрагментів. Через весь альбом проходить два основні лейтмотиви. Перший — особиста історія Нати, її переживання, почуття, спогади. Присвята коханій людині і бабусі; вірним друзям та музичним кумирам дитинства. Так, пісню «All Friends» Ната написала в день, коли не стало Кузьми.

Другий лейтмотив — реакція Нати на навколишні події та явища. Епохальне спорудження арки над четвертим реактором Чорнобильської АЕС. Подія століття, описанa ще у документальній замальовці ONUKA «Mainland». Також тут можна почути й антивоєнний маніфест «Guns Don't Shoot»: стріляє не зброя, стріляє людина.

Історія альбому закінчується тим, з чого все починалося. В якості інтро до фінального треку «Vatra» лунає архівний запис 1994 року з Чернігівського театру. Це перший виступ маленької «онуки Олександра Микитовича» в супроводі оркестру.

Apple Music

iTunes

Google Play

Spotify

Deezer

«MOZAЇKA» — не просто альбом, а інтерактивний проект, в якому музика, відео, фото та месседж утворюють єдине ціле. Кожна пісня альбому — незбиране, концептуально завершене послання.

Окремі фрагменти складаються для слухача в загальну картину тільки на оновленому офіційному сайті ONUKA. Тільки там є ключ до розгадки: як же влаштовано Всесвіт ONUKA і чому його влаштовано саме так?

В день релізу альбому в столичному метрополітені представлено однойменний проект ONUKA «MOZAЇKA», створений при підтримці фонду «Ізоляція».

10 композицій альбому знайшли своє логічне продовження в столичній підземці.

Проект складається з 10 фотографій ONUKA, знятих в київському метро. На фото — Ната Жижченко й ті самі мозаїки. Біля кожного фото — інформація про мозаїку та музику ONUKA, між якими автори експозиції проводят незриму паралель.

Побачити проект «MOZAЇKA» можно у фойє станції метро «Золоті ворота» з 22 березня по 5 квітня. Вхід вільний.

Всі охочі зможуть не лише побачити, а й почути «MOZAЇKA» на станції «Золоті ворота» 22 березня з 12:00 і до півночі.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев