Гурт «ВВ» проведе благодійний онлайн-концерт, де зіграє альбом «Закустика»

Опубликовано 23 апреля 2020 г.

Значна частина коштів буде переведена фонду «Життєлюб». 


 
25 квітня о 20:00 відбудетсья акустичний виступ українського рок-гурту «Воплі Відоплясова».  
 
Музиканти виконають альбом «Закустика», історія якого розпочалась майже 30 років тому у Франції, та свої найкращі хіти.  
 
 
Олег Скрипка, лідер «ВВ»: «Карантин ще триває, а це означає, що у нас немає змоги зустрічатися з нашими фанатами наживо. Але ж ми хочемо підтримати вас своїми піснями та трохи звеселитись. Тож, онлайн — це прекрасний засіб побачитись з вами знов. Звичайно, краще понад усе — це живі виступи, живе спілкування. Але є у цьому всьому і супер плюс — чудова можливість потрапити на наш виступ з будь-якого куточка світу!
  
Часто фани звертаються з проханням зробити виступи онлайн і про готовність зробити донейшн. Будемо щиро вдячні за допомогу і радо переведемо частину коштів фонду "Життєлюб2, який опікується старшими людьми, які зараз потребують найбільшої допомоги та захисту. А особливо ті, хто залишився один, і кому потрібна особлива увага та фінансова підтримка. Це може будь-яка сума!  Давайте допоможемо разом! 
Ми готуємо наш виступ з програмою "Закустика", що народилася іще в паризьких кабаре. Це така собі акустична версія нашого репертуару відповідно під закуску, що слідує з назви;-) Тож, запрошуємо на ВІРТУАЛЬНИЙ БЕНКЕТ! З нас — файна музика! З вас — випивка та закусь! Будьмо Здорові!».
 
Доступ до перегляду буде доступним за умови символічної плати. Також, можливо буде зробити додаткову пожертву на будь-яку суму на цей рахунок 5168745300460083 Скрипка О.Ю. ПриватБанк. «ВВ» закликають інших музикантів та діячів культури приєднатись до цієї ініціативи. 
 
Також цього вечора відбудеться винна дегустація чотирьох вин бренду «Land of Basarabia» (Земля Бессарабії) від компанії Ganea Vineyards.  

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев