Прем'єра нового кліпу гурту «ВВ»

Опубликовано 19 декабря 2016 г.

Диво у День Святого Миколая.


У День Святого Миколая гурт «Воплі Відоплясова» презентував першу частину дилогії кліпів на пісні «Мана» та «Диво» з альбому «Чудовий світ» 2013 року.

Образи головних героїв у відео композицію «Мана» зіграли діти лідера «ВВ» Олега Скрипки — Устим та Олеся. Казкові події у кліпі відчутно перетинаються з реальністю в Україні. Дітлахи, наче воїни, йдуть таємним крижаним лісом, оминають перешкоди на своєму шляху, долають ворогів, отримують таємничі знання і, зрештою, знаходять переможне кохання.

Олег Скрипка: «Наше українське диво — це діти. Вони розумніші і, часом, мудріші за нас. У День Святого Миколая хотілося наголосити, що саме це чарівне диво врятує Україну та світ від мороку холоду. Адже лише завдяки дітям ми знаходимо добро у серці, пробуджуємо щирість,  любов і переможну силу».

Режисер кліпу Радіслав Лукін (Balls Production) відзначив, що під час монтажу вся команда була пронизана відчуттям перетину сюжетів казкової і реальної України і зауважив, що сюжет, який розгортається у кліпі «Мана», матиме продовження у наступній відеороботі «ВВ» — «Диво».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев