Прем’єра кліпу: «ВВ», «Божичі» та Ніна Матвієнко «Купалочка»

Опубликовано 8 июля 2020 г.

Нове дихання легендарної пісні. 


Нове аранжування пісні є органічне поєднання інді-року 70-х, драйву «ВВ» та спадщини містичних нот українського народного мелосу.

Гурт «ВВ» вирішив записати студійну версію купальського гімну «Купалочка», який неодноразово виконував разом з легендарною Ніною Матвієнко.

Олег Скрипка, лідер «ВВ»:

«Протягом майже 15 років ми відкривали фестиваль разом із Ніною Митрофанівною саме цією піснею. Крізь роки ми пронесли “Купалочку”, й саме так вона стала негласним гімном “Країни Мрій”.

Врешті ми вирішили разом із “ВВ” зробити власне аранжування пісні й записати її для нашого нового альбому, над яким зараз працюємо. До участі у запису, звісно ж, запросили Ніну Митрофанівну та нашіх друзів, гурт “Божичі”, з якими разом колись починали історію фестивалю. Гадаю, природно, що кліп виходить саме на Івана Купала — свято сонця та добра, якому вона колись і була присвячена».

За сюжетом герої кліпу святкують Івана Купала. Серед центрально-українських пейзажів та яскравих літніх барв вони сходяться у святковому гулянні, і ця єдність є присвятою й даниною красі нашої фантастичної природи.

Режисеркою кліпу, герої якого святкують Івана Купала, виступила художниця Зінаїда Кубар (Ліхачова), відома своїми дослідженнями слов’янської міфології й архаїчних образів та їхнім поєднанням із актуальними сенсами. Зінаїда ділиться: «Я тішуся, що мала змогу попрацювати над кліпом разом із моєю командою класних професіоналів. Вважаю, що нам сповна вдалося вкласти душу та наші знання, барви, естетику та величезну культурну самобутність українських народних традицій і обрядів».

Оператор — славетний Сергій Михальчук, відомий своєю роботою у кінострічках «Мамай», «Поводир» та інші, що отримали безліч фестивальних кінонагород.

Автор і реалізатор костюмів — дизайнер Лідія Арфуш, автор колекцій, що працює на межі традиційного та сакрального світів.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев