Прем’єра пісні: «Бумбокс» «ДШ»

Опубликовано 5 сентября 2019 г.

Ділимося враженнями від нової композиції команди «Бумбокс» під назвою «ДШ».


Пісня сильна, без ніяких «хоч». Правдиві слова та роздуми, в яких кожен має знайти щось резонуюче з собою. Пісня про останні важкі роки української історії. Хоча, звичайно, в одній пісні є одразу декілька підтем. І не всі вони лежать на поверхні. Це ж частина «Таємного коду».

Слова Андрія Хливнюка цілять прямісінько у рани душі, але разом з музикою та важливим меседжем полегшують біль. «Скоро станет прозрачной вся эта муть. Вдохнуть — выдохнуть. Выдохнуть — вдохнуть». Пісня-надія. Пісня, яка лікує.

Хоч в цьому році гурт оновив склад (в команді вже не грають гітарист та співзасновник гурту Андрій «Муха» Самойло та басист Денис Левченко), в новій пісні «ДШ» є всі фішки «ББ» останніх років — семпли зі старих вінілових платівок, віднайдених діджеєм Валіком, ліричні клавішні пасажі Павла Литвиненко, гітарні рифи, які вдало доповнюють слова Хливнюка, а також бас та ударні, які зв’язують все в єдине ціле.

Це наші враження. А ось декілька слів про пісню від фронтмена гурту «Бумбокс» Андрія Хливнюка:

«“ДШ” — пісня російською мовою, написана минулої осені, а записана протягом зими. Повністю зроблена у місті Києві. Єдине, її мастеринг, як і інших всіх пісень альбому, робився у США. Пісня записана новим складом Бумбоксу. Пісня, в якій наш діджей Валік вже вкотре перевершив сам себе. І нам всім, і я сподіваюся слухачам нагадав, що він легендарний скретч-мастер і музикант, котрий в цій платівці виступив не просто як діджей, але й як аранжувальник і саундпродюсер, бо без нього пісні не мали б такої глибини та інших сторін і сенсів. Дякую Валік, за те що ти зробив у пісні “ДШ”».    

Номінально трек «ДШ» є четвертим синглом до подвійного альбому «Таємний код: Рубікон», до цього «Бумбокс» презентував пісні «Тримай мене», «Твій на 100%», «Безодня». Перша частина альбому «Таємний код» у вигляді електронного релізу буде з’явиться 12 вересня, а за півтора-два місяці гурт планує випустити другу частину — «Рубiкон».

Турне на підтримку подвійного альбому розпочнеться 19 вересня.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев