Прем’єра пісні та кліпу: «Друга Ріка» feat. ЕХО «ЧИ ТИ ПОЧУВ for Mariupol»

Опубликовано 1 июля 2022 г.

«Ти бачив як заходить сонце

Чи ти коли-небудь бачив як сідає сонце…»


Про нову пісню

В часи, коли Україна втрачає найкращих синів і дочок країни, ми втомлюємося та інколи зневірюємося, є шанс втратити жагу до життя. На це розраховує ворог. Цей трек про те, що важливо продовжувати боротися, хапатися за кожну мить, відчувати її, проживати серцем.

Вперше гурт «Друга Ріка» виконали пісню «Чи ти почув» на благодійному онлайн-концерті ще у квітні, присвятивши заручникам на заводі «Азовсталь» та всім постраждалим жителям Маріуполя, який став уособленням зруйнованих міст України та територій, що знаходяться під тимчасовою окупацією ворогом.

Валерій Харчишин, фронтмен гурту «Друга Ріка»:

«Ми бачили, чули, відчували, творили, жили... 24 лютого у нас все це відібрали. Ми зустрілися з новою ірраціональною реальністю, в якій руйнуються життя з особливим цинізмом.

Росіяни несуть смерть і горе, але ми мусимо триматися, адже боремося заради світлого майбутнього. Їм не знищити нашу жагу до життя.

Наша пісня закликає бачити прекрасне у повсякденному, підказує, звідки брати натхнення та сили рухатись далі. Вона про те, на що чекають сотні полонених як військових, так і цивільних, яких ми мусимо повернути, щоби вони знову могли бачити, чути, жити…»

Про кліп

Кадри для відео взяті з короткометражного фільму «A lifetime older», знятого у 2019 році Гео Леросом, сюжет стрічки якого основано на реальних подіях. Емоції, що переживає головний герой, є маренням пораненого бійця. Він згадує найкращі події зі свого минулого, кохану жінку, улюблену роботу та з останніх сил бореться за життя.

Ще про пісню

Авторами слів пісні є Ростислав Домішевський («ЕХО») та Валерій Харчишин. Музики — Ростислав Домішевський («ЕХО») та гурт «Друга Ріка». «ЕХО» — студійний проєкт співзасновників гурту «Скрябін» Ростислава Домішевського та Сергія «Шури» Гери. Демо-версію композиції «Чи ти почув», записану в 2004 році, можна знайти на сайті «ЕХО».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев