Прем'єра кліпу: «Тартак» та Арсен Мірзоян «Знаєш Мій День»

Опубликовано 23 ноября 2017 г.

Перша пісня з майбутнього альбому дуетів гурту «Тартак».


Автором ідеї та режисером кліпу до спільної пісні команди «Тартак» та Арсена Мірзояна виступив Сашко Положинський, ідеолог «Тартака».

Зйомки відбулись у місті Славутич. Окрім пейзажів цього затишного міста у кліпі ви побачите Олександра Положинського та Арсена Мірзояна у незвичних образах, а також раритетний Dodge Charger 1972 року.

Пісня «Знаєш Мій День» увійде до альбому гурту «Тартак» «АнТАРТАКтида. Частина Перша», який складатиметься виключно з дуетів. Саундпродюсуванням та аранжуванням альбому займається Артур Данієлян. Деякі з пісень можна буде вперше почути на великому сольному концерті гурту «Тартак» 2 грудня в столичному клубі Sentrum.

Сашко Положинський: «Я, звичайно, цей альбом “заслухав до дір”. Але є одна прикрість, пов’язана з цим альбомом. Ті пісні з нього, які я не дуже люблю, він почав розкручувати, вони стали хітами, він постійно їх виконує на концертах. Та є одна пісня, яку я полюбив найбільше з усього альбому, а Арсен їй якось зовсім мало уваги приділяє: дуже рідко виконує на концертах, не відзняв кліп... Ця пісня має назву “Курам На Сміх” Тому, щоб дати пісні друге життя, я узяв з приспіву рядки, які мене найбільше зачіпають в ній, дописав до них свої куплети і вийшла зовсім нова пісня і по змісту, і по звучанню, над яким, до речі, прекрасно попрацював відомий саунд-продюсер Артур Данієлян, та яка сподіваюсь, сподобається багатьом».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев