Рецензия на фильм «Любовь по-взрослому»

Опубликовано 1 марта 2013 г.

Продолжение комедии Джудда Апатоу «Немножко беременна». Мало кому в Голливуде удается пускать ветры со столь интеллигентской миной.

Open Critics. Наши читатели в роли критиков

Перехідний вік вдруге чи криза середнього віку
Alexey Zubenko

Примечание от редакции Open.ua: Alexey Zubenko получает специальное поощрение от пивного бренда Stare Misto — билетный сертификат (детали — в личных сообщениях). Такие призы получат авторы первых 50 публикаций в разделе Open People. Дерзай!


Фільм «Кохання по дорослому» ще до його виходу був анонсований, як спіноф стрiчки Апатоу «Трішки вагітна» (2007). В фільмі є багато відгуків до попереднього. Але я, все ж, вважаю фільм повністю самобутнім та незалежним. Ці картини спокійно можна дивитися в зворотному порядку.

Про що ж це кіно? Один з персонажів фільму відповів на це питання — цей фільм про «парочку з реклами банківських кредитів», це фільм про кризу середньог віку, такої собі ідеальної американської сімейки, яка переборює різного роду обставини та перешкоди, котрі встають на їх шляху до сімейного добробуту.

Небажання дружини усвідомити, що їй вже 40 та чоловік, який намагається переконати її, що не все в цьому віці є так погано. Війна протилежностей — ось основа всієї картини. Відбувається щось схоже на «Татові знову 16», лише тепер 38 завжди мамі.

Достатньо веселять постільні сцени та грубі вислови, які час від часу дивують нас непередбачуваними зворотами. Аж занадто їх багато у фільмі. Ці фрази виводять фільм з категорії сімейних. Ця картина точно не для діточок.

Постійні діалоги такого плану з легкістю дадуть фору фільму «Секс та місто» чи своєрідному римейку на нього — серіалу «Girls», котрий перевершує попередній в своїй фамільярності.

Режисера цікавить турбота пари про своє існування: заняття спортом, боротьба з електронікою, здорове харчування.

Також, радують суперечки дівчаток Седі та Шарлот (Айріс та Мод Апатоу), котрі вражають щоразу новими перлами, та, як це часто трапляється, відображають розбіжні характери батька та матері.
Весь фільм пронизують комедійні конфлікти між музичними стилями, особистостями, здоровим способом життя та «життям на повну».

Вся увага режисера концентрується на головних героях фільму: Пітті (Пол Радд) та Деббі (Леслі Манн). Навіть діти виглядають якось невиразно на їх фоні, інші ж герої не відволікають глядацької уваги.

Взагалі, в «This is 40», окремо від загальної сюжетної лінії, існують дві інші — про робочі відносини Героя та Героїні, а саме робота Піта в студії та Деббі в магазині, що викликає занадто велике перевантаження фільму другорядними героями. Хоча відомих акторів у епізодичних ролях вистачає: Меган Фокс, Шарлін Йі, Кріс О’Дауд, Джейсон Сігел, Джон Літгоу, Альберт Брукс та інші.

Особливо фільм порадує меломанів, шанувальників гарного саунду. Головний герой фільму Пітт є музичним продюсером, котрий займається пошуком ретро-рокових хітів та не бажає сприймати новітні тенденції в музиці. Він переконаний, що всі музичні напрями колись помирають, але рок живе вічно.

В епізодичній ролі знявся Грем Паркер (зірка паб-року та рок-н-ролу 70х, група «The Rumour»). Засвітився в фільмі і соліст Green Day Біллі Джо Армстронг, котрий також грає самого себе, що звичайно робить «плюсик» для фільму.

У фільмі є грандіозні жарти, що вражають та безліч дрібних, котрі інколи навіть викликають сум. Та тут більше мелодрами, аніж комедії.

«This is 40» дивитися легко, хоча гумор трішки наївний та заїжджений. Картина насичена постійними порівняннями з відомими акторами, автор спекулює в своєму гуморі на серіалі «Загублені», котрий у Штатах вважається майже «Санта Барбарою» наших днів.

Отже, гумор в фільмі на «трієчку», режисерська робота на «четвірку», хоча загалом кіно піднімає настрій та надихає на нові звершення. Він доводить, що в будь-якому віці подружжя вміють дивувати і радувати одне одного. «Кохання по-дорослому» — це легка комедія, котра як найкраще підійде для перегляду закоханими чи сімейними подружжями різних років.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев